top of page

UMTIK-2022

NOVUMEK Teknoloji A. Ş. olarak UMTIK-2022 Uluslararası Makine Tasarım ve İmalat Kongresi'ne iki ayrı bildiri ile katılım sağladık.

Kongrede Stratejik Planlama ve Proje Yönetim Koordinatörümüz Sn. Seher Seven , KSB Company Türkiye ile birlikte yapmakta olduğumuz çalışmamızı "DESIGN OF MODULAR PLANETARY GEARBOX WITH TWO-STAGE PLANET GEARS FOR USE IN VALVE ACTUATORS" başlığı ile, İmalat Müdürümüz Sn. Hasan Safa Çavuşoğlu da firmamız tarafından imalat çalışmalarında gerçekleştirdiğimiz iyileştirmeleri "ISIL İŞLEM UYGULANAN AISI 420 PAZLANMAZ ÇELİĞİN TORNALAMA İŞLEMİ ÜZERİNDE CBN UÇLAR İLE YÜZEY PÜRÜZLÜLÜĞÜ ARAŞTIRMASI" başlığı ile sözlü sunum olarak gerçekleştirdiler.

Kongrede ayrıca firma kurucumuz Dr. Besim Baranoğlu , Prof. Yoshiyuki Matsuoka 'nın gerçekleştirdiği "Design Science towards Integration of Design" başlıklı oturumda oturum başkanı olarak görev yapmıştır.

Ülkemiz imalat sektörü için oldukça yararlı olduğunu değerlendirdiğimiz UMTIK kongrelerine gelecekte katkımızın artarak devam etmesini umudediyoruz.


16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page